Skomentuj relację

Ocena atrakcji
 
4.0
Jest to leśne mini zoo blisko Cisnej (jadąc na Komańczę skręcamy w lewo przed stacją kolejki, jest znak na Liszną). Bardzo fajne, polecam tak dla małych jak i dużych. 
Zwierząt jest dość dużo – są między innymi jelenie, daniele, dziki śmierdziuszki, towarzyskie króliki, świnki morskie,  fretki, gęsi,  kaczki, bażanty, przepiórki. Dla naszego mieszczucha super ciekawy był gulgoczący indyk. 
Podczas naszej wizyty w Lisznej największą atrakcją była próba ucieczki  za ogrodzenie wilczycy ze szczeniętami i mały jelonek-sierotka chodzący tu sobie na wolności, który aż za bardzo polubił naszego syna (w efekcie musieliśmy nosić dziecko na rękach, bo jelonek nie dawał mu spokoju...
Zoo jest dobrze zorganizowane, jest czysto, wszystkie klatki są opisane, a na miejscu można kupić karmę dla zwierząt. Wstęp 10 zł, ulgowy 7 zł, do 7 lat gratis.
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

+ Zalety
Sporo zwierząt
Bezpiecznie, trzeba tylko uważać przy małym stawie
Dzieciaki wchodzą za darmo
Da się jeździć wózkiem
- Wady
Nie za bardzo wiadomo gdzie zaparkować
Wiek dziecka/i
2 lata
Data pobytu
czerwiec 2010
Towarzyski jelonek - sierota
Ina
Zgłoś naruszenie zasad w tej relacji Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 10 0

Komentarze

rezultatów: 2, wyświetlane 1 - 2
Sortowanie
Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.
Dodano: 05-12-2012
a ten jego "wilk" ciągle jeszcze biega po całej wsi i straszy ludzi? Kiedyś idąc ze znajomymi ze Słowacji przechodziliśmy przez Liszną, zbliżaliśmy się już do pierwszych zabudowań, a tu z zarośli wyskoczył wilk. Myśleliśmy, że posramy się w gacie. Dopiero potem w Cisnej w knajpie nas uświadomiono, że to koleś od tego zoo wypuszcza tego "wilka", żeby sobie pobiegał. Karygodne i nieodpowiedzialne zachowanie!!!!
B
bieszczader
Dodano: 23-08-2018
Podany cennik jest już dawno nie aktualny. Najlepiej pisać na FB lub dzwonić po aktualne informacje ;) Miejsce genialne!
S
Sx2
rezultatów: 2, wyświetlane 1 - 2