Skomentuj relację

Ocena atrakcji 
 
4.0
Ciekawy bieszczadzki zakątek, ale chciałoby się zwiedzić tą niezwykłą elektrownię z  podziemnym korytem  Sanu. Niestety można tylko  popatrzeć  z zewnątrz i co najwyżej wejść na most skąd widać malowniczą  rzekę i jej przełom pod górą Grodzisko. Nurt rzeki zachwyca  megaczystą wodą w której widać dokładnie dno z licznymi wodorostami. 
Do mostku prowadzi jakaś droga, ale nie koniecznie musi być przejezdna, bo jak wyczytałem w przewodniku to jakaś "droga zakładowa".  Najlepiej więc zostawić auto na parkingu pod "cudownym" źródełkiem skąd tylko 5 minut drogi.
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Data pobytu
październik 2015

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.