Skomentuj relację

Podkarpackie InaIna 18345
Ocena atrakcji 
 
6.0
Podoba mi się, że co roku widać w Radawie jakieś zmiany. Od ostatniej naszej wizyty dodano  2 zjeżdżalnie, wiaty na wodzie, grzybka, pizzerię. Tak więc zalew wciąż się rozwija.  
Dla dzieci jest bardzo bezpiecznie, bo  połowa zalewu jest płytka, ale miejsca do popływania dla starszych też jest sporo. Duża ilość barów sprawia, że mamy w miarę szeroki wybór jedzenia i picia i nie ma wielkich kolejek. 
Zalew ma idealną wielkość, bo mimo dużej popularności nie ma uczucia tłoku i wszędzie jest blisko - do gastronomii, do amfiteatru, do super tyrolki przez całe jezioro, czy do auta.
Warto przyjeżdżać w soboty, bo zawsze można liczyć na jakąś  imprezę, która nie wymaga dodatkowej opłaty. My trafiliśmy na świetny koncert folkowy.
Jak na razie  nie znalazłem na Podkarpaciu lepszego kąpieliska na wypad z dziećmi.

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka(i)
7 lat
Data pobytu
lipiec 2015
Koncert Karczmarzy

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.