Skomentuj relację

Zdjęcie
Podkarpackie InaIna 27655
Ocena atrakcji
 
3.0
W tym roku spędziliśmy kilka dni na gminnym polu namiotowym w Słonnem. Uspokajający widok wolno płynącego Sanu, sielankowy krajobraz, płaski teren, w związku z czym można spokojnie się rozbić... i na tym tyle zalet... Podejście gminy do turystów jest przerażające. Opiekun pola niesympatyczny i olewający. Gmina otrzymała dużą dotację z UE na budowę toalet, ścieżek rowerowych. Budynek z toaletami rzeczywiście ładny i zadbany... z zewnątrz. Unijne kibelki są zamykane... żeby turyści nie brudzili. 
Płacąc za pole namiotowe trzeba się było prosić o ich otwarcie, oczywiście nikt ich nawet nie posprzątał po zimie. Latarnie gminne gasną już o 21:30 a te na polu nawet nie są zapalane. Dużym plusem jest pobliski ośrodek Zielona Polana, w którym można zjeść bardzo smaczne posiłki i skorzystać ze wszystkich atrakcji zupełnie bezpłatnie. Sklepy... no cóż... są dwa... otwarte o dziwnych porach, słabo zaopatrzone, nawet jak na turystyczne potrzeby. 
Szkoda, że do ponownego przyjazdu w tak ładne miejsce, które mogłoby być idealne dla rodzin z dziećmi w każdym wieku gmina (i jej pracownicy!!!) nie wkładają żadnego zaangażowania a wręcz zniechęcają do powrotów :(
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

+ Zalety
ładne widoki
spokój
atrakcje ośrodka Zielona Polana
- Wady
niegościnność
brak dbałości o czystość
niezaopatrzone sklepy
Miejscowość nie wykorzystuje swojego potencjału
Wiek dziecka/i
3
Data pobytu
czerwiec 2013

Komentarze

rezultatów: 1, wyświetlane 1 - 1
Sortowanie
Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.
Dodano: 17-11-2015
Witam zgadzam się w 100% z Pani opinią o podejściu władz i pracownika gminy Dubiecko w sprawie pola namiotowego i zaplecza sanitarnego po prostu robi się niedobrze jak trzeba skorzystać z WC syf-kiła i mogiła,opłaty za pole namiotowe pobierane bez pokwitowania,trawa koszona raz na cały sezon śmietnik jeden na całe pole namiotowe opróżniany dopiero po interwencji biwakowiczów.Co do sklepu i zaopatrzenia to mam odmienne zdanie zaopatrzenie jest takie na jakie jest zapotrzebowanie czyli podstawowe produkty chleb,kiełbasa,piwo i lody resztę i tak kupują w Dubiecku.Okolica jest perełką dla chcących spokoju i ceniących piękny widok leniwie płynącego Sanu.Miejscowi to ludzie o bardzo ale to bardzo pozytywnym podejściu do turystów,mleko .ser,jajka,masło można kupić od gospodarzy w bardzo dobrych cenach.Baza noclegowa z roku na rok coraz większa,ostatnio gmina udostępniła pod wynajem pokoje gościnne z łazienkami i zapleczem kuchennym w budynku gdzie znajduje się sklep i sanitariaty.Generalnie Słonne to miejsce gdzie wrócimy z nadzieją na lepsze zarządzanie i dbanie o tak piękny zakamarek Polski.
ZT
Zatroskany turysta
rezultatów: 1, wyświetlane 1 - 1