Skomentuj relację

6.0 2 6 0.5
Zdjęcie
Podkarpackie
rabarbar
rabarbar
Maj 07, 2013 9985
Ocena atrakcji
 
6.0
Witam, miałam ostatnio okazję być w Parku Historycznym w Bliźnie. Park ma makiety rakiet z II wojny światowej i to w ich rzeczywistej wielkości. O Bliźnie, czyli miejscowość w której za czasów II wojny światowej był poligon gdzie testowano rakiety opowiada fantastycznie człowiek mieszkający tam od zawsze. Szczególnie dzieciom bardzo opisowo,że można sobie to wyobrazić z łatwością. Fajne jest to, że cały park położony jest na leśnym, wiejskim terenie. My wzięliśmy ze sobą koszyk piknikowy i usiedliśmy ja łące niedaleko parku i fantastycznie spędziliśmy dzień. Nikt się nas nie czepiał. dzieciaki były zachwycone rakietami. Szkoda tylko, że nie można było kupić w parku żadnej pamiątki. Ale zdjęć narobiliśmy masę. 
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
8 lat
Data pobytu
maj 2013

Komentarze

Dodaj relację
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać relację i ocenić atrakcję turystyczna posiadanie konta nie jest konieczne (choć zalecane). Wystarczy podać tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (pozostanie ukryty i bezpieczny)