Skomentuj relację

Ocena atrakcji 
 
5.0
Cerkiewka robi bardzo pozytywne wrażenie. Stoi na wysokim wzgórzu, otoczona starodrzewiem i drewnianym ogrodzeniem na totalnym pustkowiu. Złożona z trzech części i zwieńczona małymi kopułami posiada specyficzny urok. W niedziele jest otwarta więc zza kraty zobaczyć można wnętrze. Trzeba zwrócić uwagę na malowidło ścienne przed ołtarzem z kotarą  i pustymi miejscami po wizerunkach świętych, ponieważ pochodzi ono jeszcze z XVIII wieku.
Jak wspomniałem świątynia stoi na górze, przy wielkiej obwodnicy bieszczadzkiej. Drogę dojazdową wskazuje brązowy znak. Spod świątyni patrząc podziwiać możemy piękne bieszczadzkie krajobrazy. Trudno uwierzyć, że kilkadziesiąt lat temu dookoła stały domostwa mieszkańców dawnego Smolnika. Można mówić o cudzie, że  cerkiew jako jedyna przetrwała.
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka(i)
7 lat
Data pobytu
listopad 2012

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.