Skomentuj relację

Ocena atrakcji 
 
4.0
Z parkingu w Lutowiskach można zaobserwować szeroką panoramę Bieszczadów z Tarnicą, Haliczem, Szerokim Wierchem i innymi wysokimi i niskimi szczytami.
Widok ładny, ale większość szczytów znacznie oddalona, przyda się lornetka. Za to wszystkie są pięknie opisane na tablicy poglądowej. 
Punkt widokowy posiada duży i nowoczesny parking nawet z ławkami. Stoi przy nim budka z góralskimi serami, i to bardzo dobrymi oraz kramik ze sztuką ludową. Pewnie tylko dzięki tej infrastrukturze tablica z opisem szczytów nie została jeszcze zniszczona przez wandali. 
Gdyby jeszcze postawili tu jakieś huśtawki.. no chyba za wiele wymagam. 
Na jesieni nie było żadnych opłat za parkowanie.
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
7 lat
Data pobytu
listopad 2012

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

rezultatów: 1, wyświetlane 1 - 1
Sortowanie
Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.
Dodano: 15-08-2013
Niestety w sierpniu 2013 płaciliśmy za parking 7 zł/h. Szok! Ale widok fajny.
K
Kasia
rezultatów: 1, wyświetlane 1 - 1