Skomentuj relację

Ocena atrakcji
 
4.0
Adrenalina  Park jest dobrym miejscem do wstąpienia przy okazji przyjazdu na kąpielisko w Radawie. Posiada atrakcje dla każdego, ale im dziecko starsze tym więcej skorzysta. 
Położony jest tuż przy drodze z Jarosławia, parking jest darmowy. Przyjechaliśmy tu głównie do parku linowego, ponieważ słyszeliśmy, ze jedna trasa przeznaczona jest dla dzieci.  I rzeczywiście jest łatwa i bezpieczna ścieżka dla maluchów, udostępniana po dogodnej cenie - 10 zł bez ograniczeń czasowych. Można nawet wyjść z parku i wrócić za kilka godzin, aby dziecko dalej mogło bawić się  na ten sam bilet. Problem w tym, że trasa jest mało urozmaicona (widzieliśmy już znacznie lepsze) i nasz syn po kwadransie miał dość. Może gdyby były inne dzieci, ale  niestety trafiliśmy akurat na pustki. Dla najmłodszych są jednak inne atrakcje - trampolina za 5 zł / 15 minut, co jest dobrą ceną w porównaniu do opłat na festynach czy w parkach rozrywki oraz plac zabaw  z dużą piaskownica  z zabawkami i drewnianym urządzeniem ze zjeżdżalniami. Tak więc również skromnie. 
Dla starszych jest chyba najtańsza w kraju tyrolka. Za 5 zł mamy ponad 100-metrowy zjazd! Taką cenę wymusiła konkurencja na zalewie radawskim, gdzie oferują 2-osobowy zjazd za 10 zł. Skorzystaliśmy więc wraz z żoną z okazji i było całkiem fajnie.  Poza tym są 3 trasy linowe, tor quadowy i strzelnice. Z tego już nie korzystaliśmy, bo to nie dla maluchów, zresztą w ogóle długo tu nie zabawiliśmy, bo syn ciągnął nad wodę. Widać, że  właściciele nastawiają się na dorosłych i nastoletnich klientów, więc na razie nie do końca nam się tu podobało. 
Do plusów zaliczam jeszcze możliwość  wypożyczenia rowerów, bo w okolicy jest 5  malowniczych tras rowerowych. Poza tym można  przyjechać całą grupą na paintball,  wynająć boisko dla siatkówki, piłki nożnej czy badmintona.  
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

+ Zalety
niskie ceny
duży wybór atrakcji
wypożyczalnia rowerów
- Wady
mało ciekawa trasa linowa dla dzieci
skromne atrakcje dla maluchów
Wiek dziecka/i
4 lata
Data pobytu
sierpień 2012
Przygotowania do zjazdu na tyrolce
Trasa linowa dla dzieci
Plac zabaw

Komentarze

rezultatów: 2, wyświetlane 1 - 2
Sortowanie
Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.
Dodano: 15-04-2018
Parku już nie ma.
F
fazi
Dodano: 15-04-2018
W odpowiedzi na wcześniejszy komentarz

jest, ale przeniesiony przy zalewie. jest o tym wzmianka w opisie.
A
admin
rezultatów: 2, wyświetlane 1 - 2