Skomentuj relację

Ocena atrakcji 
 
4.0
Turzańska cerkiewka ukryta jest na wzgórzu pośród drzew. Posiada nietypowo dwie zakrystie, zwieńczone wieżyczkami z kopułami, więc w sumie świątynia ma  aż pięć wieżyczek i jedną na dzwonnicy. Widać, że trwają przy nich prace restauracyjne, bo na dzwonnicy są już bordowe zdobienia. Byłem tu już dwa razy i muszę stwierdzić, że cerkiew najlepiej prezentuje się w lecie,  pośród zieleni trawy i drzew,  wieżyczki pięknie błyszczą wtedy w słońcu. Dookoła cerkwi jest sporo przestrzeni, gdzieniegdzie stoją krzyże  i stare nagrobki. Cały teren w marcu był bardzo podmokły, więc po deszczu może być podobnie.
Dojazd do cerkwi boczną drogą z Rzepedzi.  Wąska, asfaltowa droga prowadzi pod samą świątynię.  Do środka wstępu nie ma.
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
6 lat
Data pobytu
marzec 2012

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

rezultatów: 1, wyświetlane 1 - 1
Sortowanie
Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.
Dodano: 30-01-2013
Wstęp jest. Tylko trzeba podjechać do domu pod numer 63. Tam napewno ktoś podejdzie i otworzy.
J
jaro
rezultatów: 1, wyświetlane 1 - 1