Skomentuj relację

Ocena atrakcji
 
4.0
Kąpielisko na terenie dawnej żwirowni cieszy się dużym powodzeniem wśród mieszkańców Rzeszowa. Nie jest to na pewno atrakcja ściągająca turystów, ale na potrzeby "wyjścia gdzieś" w letnie upały jest całkiem OK.  Byłam tam tylko raz po południu i to po sezonie, więc relacja  nie jest całkiem miarodajna.
Podczas naszej wizyty było naprawdę bardzo przyjemnie – ludzi  niewiele, czyściutko. Plaża jest piaszczysta, ale niewielka.  W sezonie  strzeżona przez kilku ratowników w godzinach 10-18, wstęp płatny, ale symbolicznie (po 1 i 2 zł). We wrześniu  nie było ani ratowników, ani opłat, a miejsc do 
parkowania sporo. Ale obawiam się, że w związku z  tłumami jakie podobno nawiedzają to miejsce w szczycie sezonu z parkowaniem może nie być tak kolorowo.
Na plaży jest przygotowane boisko do gry w siatkówkę, jest też sporo porządnych sprzętów dla dzieci. Zejście do wody łagodne, z płycizną więc maluchy mogą się bezpiecznie pluskać. Dorośli także mogą spokojnie popływać - są miejsca o głębokości do 2 metrów, a poza terenem wydzielonym  nawet do 4 metrów.
Na terenie kąpieliska znajduje się wypożyczalnia sprzętu z kajakami i rowerami wodnymi oraz mały punkt gastronomiczny ale wszystko było nieczynne. Niestety nie ma normalnych ubikacji, a jedynie Toi-Toi-e, są za to przebieralnie.
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

+ Zalety
czysto
piasek i płycizna dla dzieci
punkt gastronomiczny
- Wady
plaża mała i w sezonie zatłoczona
Wiek dziecka/i
3 lata
Data pobytu
wrzesień 2011
Zdjęcie
Plaża z jednym z urządzeń do zabawy dla dzieci
Kąpielisko
Plaża z jednym z urządzeń do zabawy dla dzieci
Ina

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.