Skomentuj relację

Ocena atrakcji
 
5.0
Wieżę można zobaczyć z daleka, ale trudno znaleźć drogę, bo przy głównej brak znaków. Również Gogole Maps całkowicie źle prowadzą do tej atrakcji. Szkoda, że gmina nie zadbała o właściwe oznaczenie dojazdu.
A ten znajduje się za rynkiem (ulica Leśna), trzeba kierować się na Pruchnik Korzenie i tam widać już drewniane słupy z małymi symbolami atrakcji.
Samochodem można podjechać pod samą wieżę, ale nie ma co szpecić krajobrazu i lepiej zostawić go przy tzw. Słupie Tatarskim. Stąd do przejścia jest ok.200 m.
Lokalizację punktu widokowego wybrano perfekcyjnie, widok z góry jest bardziej rozległy niż się spodziewaliśmy. Na pofałdowanym terenie widać lasy, pola i zabudowania wsi. Wydaje mi się, że w lornetce wypatrzyłem Jarosław i Przeworsk. Na dachu umieszczono tablice z opisami tego co można wypatrzeć. Niby są poza zasięgiem, ale tałatajstwo i tak dało radę je zdewastować.
Pod wieżą stoi wiata i tablica informacyjna.

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
4 i 12
Data pobytu
sierpień 2020
PRUCHNIK - Wieża widokowa
PRUCHNIK - Wieża widokowa
PRUCHNIK - Wieża widokowa
Widok z wieży
Widok na otoczenie wieży z drogą dojazdową
Widok z wieży

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.