Skomentuj relację

OSTRÓW - Plaża
Podkarpackie foetusfoetus 1356
Ocena atrakcji
 
5.0
Plaża w Ostrowie ma prawie wszystko co potrzeba. Miejsca pod dostatkiem, piasek bardzo dobry, czysty i miękki, woda ciepła i płytka. Kilka parasoli trzcinowych robi klimat.
Nad plaża działa gastronomia, jest duży wybór fast-foodów, lody, kawa mrożona itp. Można usiąść przy stolikach z parasolami. Obok jest plac zabaw dla dzieci z huśtawkami i statkiem pirackim oraz wielkie szachy. Można popływać rowerkiem wodnym.
Na plaży zainstalowano zjeżdżalnię rynnową do wody. Ma ona łagodny spadek, więc nawet małe dzieci mogłyby korzystać, niestety atrakcja była zamknięta.
Ogólnie miejsce w sam raz na weekendowy wypoczynek. Jedyne czego mi brakowało to cień.
Powstrzymywać przed przyjazdem mogą też opłaty - za parking, za wstęp i za zjeżdżalnię. To trochę przesada jak na niewielkie lokalne kąpielisko, bo w sumie od 4-oosobowej rodziny uzbiera się spora sumka.
Podoba mi się jednak, że jest człowiek z mobilną kasą fiskalną i wszelkie opłaty można dokonywać kartą.


Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
3 i 11 lat
Data pobytu
sierpień 2019
OSTRÓW - Plaża
OSTRÓW - Plaża
Zjeżdżalnia
Wypożyczalnia sprzętu
Stoliki gastronomiczne
Statek piracki

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.