Skomentuj relację

4.3 2 6 0.5
Zdjęcie
Podkarpackie
foetus
foetus
Grudzień 17, 2014 22915
Ocena atrakcji

2.5
Po latach chcialam z rodzina odwiedzic osrodek, w którym kiedyś często spędzałam wakacje pod namiotem. Wybraliśmy się w 4 osobowa rodzina w weekend. Wstęp tylko na teren ośrodka wyniósł nas 60 zł (15zl/os). Nie wiem kogo na to stać bo zeby wejsc i cos poprostu zjeśc na terenie ośrodka już na starcie trzeba sporo zapłacić. W środku wszystkie atrakcje dodatkowo płatne. OK ceny atrakcji nie są wygórowane ale opłata wejściowa to jakaś pomyłka. Caly osrodek zwiedziliśmy w 15 min, wypiliśmy kawę w jednej z budek gastronomicznych i wyszłam z poczuciem źle wydanych pieniędzy (chyba wolałabym za to kupić 10 gałek lodów, przynajmniej smak by jakiś po nich był). Plac zabaw, alejki, ławki chyba wymagają małego liftingu a cały teren świecił pustkami. Szkoda bo miejsce ma potencjał.

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
9 i 12
Data pobytu
sierpien 2022
G

Komentarze

Dodaj relację
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać relację i ocenić atrakcję turystyczna posiadanie konta nie jest konieczne (choć zalecane). Wystarczy podać tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (pozostanie ukryty i bezpieczny)