Skomentuj relację

Ocena atrakcji
 
5.0
Ośrodek Caritas w Myczkowcach to przyjemne miejsce na leniwe spacerki. Wstęp bezpłatny. Obiekt w pełni dostępny dla wózków, na terenie 2 place zabaw – jeden ze zjeżdżalniami, sprężynką i czymś, co było kiedyś piaskownicą, 2-gi z kilkoma huśtawkami i równoważniami. Sprzęty nadgryzione zębem czasu, ale mogą być.
Największą atrakcją  jest park miniatur i tylko tu jest płatny wstęp.  Zobaczymy mnóstwo modeli cerkwi i kościołów z terenu Polski i Słowacji w otoczeniu ładnych alejek i roślinności.  Dla rodziców ciekawe, dla najmłodszych niezbyt no i trzeba kontrolować aby nie zrobiły jakichś szkód.  Podobnie z pięknym ogrodem biblijnym. Dzieci wprawdzie nie mogą swobodnie po nim biegać, ale bardzo podoba im się np. płynąca woda symbolizująca  rzekę Jordan. Nasz syn oczywiście chciał wrzucać do niej kamyczki. Ogród przedstawia pomysłowo wykonane sceny z Biblii, wzbogacone o cytaty i roślinność spotykaną na Ziemi Świętej.  Zawiera makietę Świątyni Jerozolimskiej, Golgotę, Synaj itp. Ogólnie miejsce okazało się tak samo  interesujące jak park miniatur. 
Mini zoo całkiem ładne, zwierzątka w schludnych klatkach, tylko dzik wytwarza odorek.  Niestety wszystkie zwierzątka za siatką, dotykać można tylko kucyka i osiołka. Poza tym są jelenie, daniele, kozy, króliki które można dokarmiać i ptactwo.
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

+ Zalety
W pełni dostępny dla wózków
Bezpieczny
Bliskość obiektu gastronomicznego
Bezpłatny wstęp i parking
- Wady
Lekko podstarzały plac zabaw
W mini zoo można pogłaskać tylko kuce i osła
Raczej się nie najemy
Wiek dziecka/i
niecałe 3 lata
Data pobytu
maj 2011
Slalom pośród miniatur
Ina

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.