Skomentuj relację

Ocena atrakcji
 
3.5
Zalew jest nieco oddalony od głównej drogi. Osobom noszącym spore ilości akcesoriów plażowych sprawi to kłopot, ale może dzięki temu powietrze jest czystsze. Zakaz wjazdu chyba nie był respektowany, bo przy skręcie bezpośrednio nad wodę, stał samochód policyjny i pilnował, aby nikt nie wjeżdżał.
Jeziorko posiada 2 miejsca do kąpieli, ale rozkładać można się na znacznie większej powierzchni, właściwie dookoła zalewu.
Tylko jedno miejsce jest strzeżone, ale to kąpielisko pod wieloma względami bardziej przypomina dziką plażę. Z infrastruktury jest jedynie przebieralnia, boisko do siatkówki. Bardzo nieprzyjemne jest podłoże - pełno gałązek, kamyczków i szyszek, chodzenie na bosaka jest praktycznie niemożliwe. Z drugiej strony: można rozłożyć się w cieniu, woda jest ciepła i czysta, no i nie ma tłumów. Najwięcej osób plażuje z boku podłużnego zalewu, na miejscu niestrzeżonym z wąskim wejściem do wody, ale z czystszym piaskiem. Choć i tu osób było niewiele. Nic w tym dziwnego, bo atrakcyjność kąpieliska jest bardzo przeciętna.
Polecane głównie dla osób chcących rozpalić grilla nad wodą...

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
4 i 12 lat
Data pobytu
lipiec 2020
Plaża ze strzeżonym kąpieliskiem
Kapielisko strzeżone
Część niestrzeżona plaży
Widok z drugiego brzegu
Bratkowicki Zalew
Okolica koło kąpieliska

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.