Skomentuj relację

Ocena atrakcji
 
3.0
Wybrzeże to niewielka miejscowość w pobliżu Dubiecka, przecięta Sanem. Rzekę można pokonać wiszącym mostem lub promem.  Most jest w pełni bezpieczny nawet dla dzieci, można też po nim przejechać wózkiem lub rowerem, samochody natomiast przeprawiają się promem. 
Pływa on ledwie kilka razy dziennie, ale kiedy nie pracuje jest „zaparkowany” przy brzegu zaraz koło mostu.  Nasze dziecko było zachwycone możliwością wejścia na niego i dotknięcia tych wszystkich lin, kołowrotów itp. Nam bardziej podobał się most, szczególnie piękny widok z niego na San, grodzisko (pozostałość po pierwotnym Dubiecku) oraz zamek i kościół w „nowym” Dubiecku. W pobliżu jest też katolicki ośrodek „Nadzieja” zlokalizowany w starym parku z XIX-wiecznym dworem, ale po odbudowie niezbyt urodziwym i bardziej ciekawym architektonicznie spichlerzem. Z  mostu widać miejsca z łagodnym zejściem do Sanu z namiastką piasku lub żwiru, więc pewnie są to dzikie kąpieliska.  Było jednak za zimno aby to sprawdzić.
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

+ Zalety
Piękne widoki
Spokój i cisza
Możliwość wejścia na prom
- Wady
Miejsce raczej na krótki pobyt albo tylko postój w drodze do innego celu
Wiek dziecka/i
prawie 3 lata
Data pobytu
czerwiec 2011
Widok z mostu, w oddali kościół i zamek dubiecki
Zdjęcie
Most i góra Grodzisko
Ina

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.