Skomentuj relację

Ocena atrakcji
 
5.0
Spływy rozpoczynają się na przystani za mostem, przy wejściu na teren zalewu od strony amfiteatru. Wiszą tam billboardy z kontaktem do organizatorów. Stąd samochód przewozi uczestników do wybranego miejsca.
Wynajęliśmy kajaki 2-osobowe (po 50 zł) i poprosiliśmy o wypuszczenie na spływ trwający ok. 2 godziny. Patrząc na mapę było to chyba gdzieś między Ignaszami a Skuratkami. Faktycznie, wyszło idealnie 2 godziny.
Na trasie jest kilka fajnych widoków z opadającymi drzewami, kwiatami czy urwanym mostkiem. Mijamy też małe dzikie plaże. W wodzie niestety nic nie widać, bo jest brązowa. Nad rzeka musi działać jakaś stadnina - mieliśmy okazję zobaczyć biegającego na skarpie konia ze źrebakiem.
Widać że rzeka była oczyszczana, bo jest dużo śladów po rosnących na brzegu i w wodzie drzewach. Dlatego trudniejszych miejsc jest niewiele, poza tym koryto rzeki jest szerokie. Na koniec tylko pojawia się duża piaszczysta łacha i trzeba pamiętać aby omijać ją z lewej strony, bo inaczej utkniemy.
Podsumowując, spływ na Lubaczówce nie jest tak efektowny jak na Roztoczu czy Mazurach, ale też przyjemny i relaksujący.

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
5 i 13 lat
Data pobytu
czerwiec 2021
RADAWA - Spływ Lubaczówką
Tu widać sdiką plażę
RADAWA - Spływ Lubaczówką
Konik biegający nad rzeką
RADAWA - Spływ Lubaczówką
RADAWA - Spływ Lubaczówką

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.