Skomentuj relację

Zdjęcie
Opolskie InaIna 37152
Ocena atrakcji
 
1.0
NIE POLECAM. Miejsce przepiękne, ALE co z tego, skoro w weekendy przyjeżdża tam młodzież, która chce tylko bawić się, upijać do nieprzytomności, naćpać i do tego obowiązkowo przyjeżdża z zestawami do odtwarzania pseudomuzyki z ogromnych głośników w ogóle nie przejmując się ciszą nocną. na zwróconą grzecznie uwagę reaguje agresją. a jezioro wykorzystuje tylko jako toalety, do chłodzenia piwa oraz do wyrzucenia do niego śmieci po imprezkach.
Bardzo żałuję, bo takie miejsce ma w sobie ogromny potencjał.
Proszę właściciela obiektu, żeby zadbał nie tylko o tę szemraną klientelę, ale też o ludzi ceniących spokój i chcących wypoczywać z dziećmi. za pieniądze z opłat (ogromne wpływy) spokojnie można by opłacić ochronę. osoby zakłócające ciszę powinny być wydalane z pola namiotowego z zakazem ponownego przyjazdu. 
z kolejnych minusów - 2 prysznice dla kobiet, 2 męskie - jak na tylu korzystających to stanowczo za mało.
ceny w barze powalające, a wyboru nie ma (monopol. osoby sprzątające zbierają śmieci, ale nie czyszczą terenu z pozostałości szkła po imprezkach. 
nie polecam miejsca dopóki gospodarz nie zadba o spokój. normalny człowiek nie może spędzić tam spokojnego weekendu bojąc się o życie swoje i dzieci.
proszę ratujmy jezioro Srebrne!!! 
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
10, 15
Data pobytu
sierpien 2018
A

Komentarze

rezultatów: 1, wyświetlane 1 - 1
Sortowanie
Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.
Dodano: 16-08-2018
A jeszcze trzydzieści lat temu to był taki ładny i cichy zakątek.Jezdzilismy tam jak nakręceni.Ognisko do nieba,gitara i piwo.
P
Piwosz
rezultatów: 1, wyświetlane 1 - 1