Skomentuj relację

Zdjęcie
Opolskie InaIna 37147
Ocena atrakcji
 
1.0
1. Miejsce opisywane jest jako idealny punkt wypoczynku dla rodzin z dziećmi, ale niestety nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością. 
2. Właściciel obiektu nie posiada żadnej kontroli nad wydarzeniami mającymi miejsce na polu namiotowym. Obiekt podczas nocy monitorowany jest przez jednego stróża, który nie jest w stanie zagwarantować jakiejkolwiek interwencji.
3. Głośna muzyka (mam na myśli włączone na cały regulator radio lub muzykę płynącą z przywiezionych wzmacniaczy) rozbrzmiewają do 3 w nocy mimo wielokrotnych próśb naszych i innych gości. Ostatecznie została wyłączona na prośbę właściciela, który pojawił się na miejscu w związku z koniecznością złożenia zeznań ws. bójki kiboli którzy również postanowili "wypocząć nad jeziorem".
4. Podczas wyjazdu w stronę wyjścia mieliśmy okazję zobaczyć mnóstwo wyzywających się ludzi, gości leżących nieprzytomnie w trawie, czyli tam gdzie opuściły ich siły. 
5. Policja nie jest w stanie dojechać na drugą jeziora. Zrezygnowaliśmy po 5 telefonach. 

Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
7
Data pobytu
2018
DW

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.