Skomentuj relację

Ocena atrakcji
 
4.5
Fontannę multimedialną zainstalowano w zbiorniku wodnym, do którego oficjalnie nie ma wstępu. Można ja oglądać tylko z brzegu. Porównując ją z podobnymi  obiektami, z tego powodu przypomina  fontanną wrocławską, choć jest o wiele skromniejsza. Funkcjonalnością ustępuje np. fontannie w Rzeszowie, gdzie dzieciaki mogą się dowoli pluskać. Jednak  po zmierzchu wygląda efektownie, a nasz syn znalazł jakiegoś kompana i tak do niej weszli, dobrze się bawiąc przez nikogo nie niepokojeni. Woda nie wyglądała na czystą, ale nic mu nie było, poza tym w upalny wieczór trudno było dziecku zabronić wejścia do płytkiego stawu.
Otoczenie fontanny jest ładnie zagospodarowane i podświetlone. Tuż nad wodą stoi restauracja z małą piaszczystą plażą, na której można się położyć na leżaku. Bliżej dojścia od strony centrum znajduje się inna knajpka z "nowoczesnym" jedzeniem.
Jest to więc przyjemne miejsce na spacer czy zjedzenie obiadu w dzień jak i na spędzenie wieczoru.
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
7 lat
Data pobytu
lipiec 2015
Zdjęcie
W nocy
Oświetlone otoczenie fontanny
O zmierzchu
Fontanna w dzień

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.