Skomentuj relację

Zdjęcie
Opolskie foetusfoetus 18732
Ocena atrakcji
 
6.0
W krasiejowie bywamy regularnie, po prostu nie ma lepszego miejsca dla dzieci na całodniowe szaleństwo. Mają tu full wypas i nie jest to wcale kosztowne. Na początek wsiadamy do ciuchci i wjeżdzamy jakby do innego  świata, tylko uwaga na małe dzieci, bo niektóre się boją i płaczą! 
Wkraczamy na ścieżkę z dinozaurami w  naturalnych rozmiarach, w specyficznym krajobrazie, aż ciarki przechodzą jakie to wszystko realistyczne.
Do oglądnięcia ze 200 stworów, więc oszczędzajcie nogi! Są też prawdziwe gadzie ślady  i szczątki. Ścieżka jest odgrodzona, więc maluchy nie powinny rozbiegać się boki i rozrabiać.
Nagrodą za trudy wędrówki jest kilka palców zabaw, 2 lunaparki i rewelacyjne kąpielisko! W przerwie miedzy zabawą dzieci mogą pójść do kina albo do oceanarium, którego długo nie zapomną. Potwory, tym razem morskie, pływają wokół nas jak żywe!
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
7 i 10 lat
Data pobytu
ostatni raz wrzesień 2014

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.