Skomentuj relację

Małopolskie foetusfoetus 14611
Ocena atrakcji 
 
6.0
Witam, byliśmy w Zatorlandzie początkiem maja i bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją opinią. Zatorland to kompleks trzech Parków: robiący wrażenie Park Ruchomych Dinozaurów, Park Mitologii oraz Park Owadów. Ponieważ kompleks jest bardzo duży, zdecydowaliśmy się na zakup biletu dwudniowego. Każdy z Parków zaskoczył nas dużą ilością znajdujących się tam atrakcji. Dinozaury robią wrażenie, nie są przekoloryzowane, wglądają bardzo realistycznie. Park Mitologii zlokalizowany jest na wodzie, co czyni to miejsce bardzo atrakcyjnym. Park Owadów, choć najmniejszy, jest fajnym uzupełnieniem całości. Ponieważ byliśmy z ekipą 4-5 latków ogrom zabawy dostarczył im Lunapark. Małpi Gaj pochłonął ich bez reszty!! Gastronomia serwuje jedzenie typu fast food i przyznam, że staje na wysokości zadania. Jest smacznie. Zatorland - zdecydowanie polecam to miejsce!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
4
Data pobytu
maj 2019
M

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.