Skomentuj relację

Małopolskie foetusfoetus 2217
Ocena atrakcji 
 
3.0
Niedzicki spichlerz to ładny drewniany budynek nieopodal wozowni zamkowej.  Trudno mi jednak zrozumieć czemu wozownia jest połączona jednym biletem z zamkiem, a spichlerz nie. Wystawa  w nim zorganizowana jest bowiem bardzo skromna. Zwiedza się tylko parter budowli,  stanowiący jedną dużą izbę. Piwnice, które mogłyby być bardziej interesujące są niedostępne.  Najciekawsza jest kolekcja starych zegarów ściennych oraz łodzie - dłubanki wykorzystywane dawniej przez flisaków, leżące pod ogrodzeniem spichlerza (ich oglądnięcie nie wymaga biletu). 
Poza tym w środku można zobaczyć  obrazy religijne, wystrój tradycyjnej chaty spiskiej i różne stare rupiecie. Wg mnie, nie jest to warte 4 zł, chyba że ktoś interesuje się etnografią. Dla dzieci nie ma tu praktycznie nic (nawet biletu ulgowego).
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
7 lat
Data pobytu
czerwiec 2015

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.