Skomentuj relację

Ocena atrakcji
 
5.5
Park linowy położony jest przy głównej drodze, choć trzeba nieco zagłębić się w las. Przy darmowym parkingu stoi wóz z fast foodami.
W parku zadbano o atrakcje dla osób w każdym wieku. Dorośli mają unikatową trasę po kronach drzew, która podobała mi się najbardziej. Nie jest to nic w stylu wielkich konstrukcji w Krynicy czy Świeradowie, lecz wąskie, wiszące pomosty chronione siatką, które poprowadzone są do "stacji" na kilku drzewach.
Wspinanie się po nich do góry i spacer po chybotliwych kładkach to duża frajda. Szczyt kładki znajduje się naprawdę w koronach drzew i otwiera się już tam górski widoczek. Oczywiście chciałoby się więcej i dłużej, ale jak na 5 zł to jest OK.
Trasy dla starszych dzieci i dorosłych są tylko dwie Średnia i Wysoka, ale wydają się dość ciekawe. Widać fajne atrakcje, a Wysoka jest faktycznie położona bardzo wysoko.

Małe dzieci z kolei mają do dyspozycji bezpieczną trasę linową z siatkami. Trasa podobna jak inne tego typu, zakończona tyrolką. Po zakupie biletu wstęp jest nielimitowany. Jeśli jest dużo dzieci do zabawy to maluchy mogą tu spędzić sporo czasu.
Dzieciaki mają też możliwość poskakać na trampolinie, pograć w badmintona (bez opłat) czy nawet porysować, bo jest stolik z kolorowankami i do tego kredki są porządnie zastrugane.
Na pewno jest to jeden z ciekawszych parków linowych w kraju, choć ceny 2 tras linowych mogłyby być nieco niższe...

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
5 i 13 lat
Data pobytu
sierpień 2021
ZAWOJA - Park Linowy Park Przygód
Ścieżka w Koronach Drzew
Ścieżka w Koronach Drzew
Wejście  na Ścieżkę w Koronach Drzew
Ścieżka w Koronach Drzew
ZAWOJA - Park Linowy Park Przygód
Średnia trasa linowa
Trasa linowa dziecięca

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.