Skomentuj relację

Ocena atrakcji
 
5.5
Wieża różniąca się nieco od pozostałych w regionie, bo położona na górze w lesie, w rejonie stricte turystycznym, przy kilku szlakach. Przybywa tu więc spora mieszanka turystów zmotoryzowanych, pieszych i rowerowych. Dlatego miejsce przypadło nam do gustu. Jest tu porządna infrastruktura - można się posilić, poczytać ciekawe informacje. W pobliżu znajduje się bowiem schronisko - bacówka (jedzenie bardzo dobre i tanie, mają nawet czeskie piwo), a pod wieżą stoi wiele tablic informacyjnych z miejscowymi atrakcjami turystycznymi i mapami. Jest też wiata.
Sama wieża jest dość dziwna, bo nie stoi na szczycie góry i oferuje widoki tylko na mniej niż 180 stopni. Wokoło sporo wysokich drzew, które będą tylko pogarszały widoczność. Niemniej krajobraz jest godny uwagi, a wzniesienia są opisane na tablicy panoramicznej.
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
2 i 10 lat
Data pobytu
pażdziernik 2019
JODŁÓWKA TUCHOWSKA - Wieża widokowa
Widok na szlak turystyczny
Tablica z opisem panoramy
JODŁÓWKA TUCHOWSKA - Wieża widokowa
Widok
Tablice pod wieżą

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.