Skomentuj relację

Lubelskie
Ina
Ina
8582
Ocena atrakcji
 
3.0
Mały zbiornik wodny graniczący z polem kempingowym. Drogowskazy na kąpielisko prowadzą z ryneczku (tam też dokładny plan miasta), samochodem trzeba przejechać ok. 1,5 km , bo droga prowadzi naokoło. Plaża piaszczysta, z małym drewnianym molo.  Miejsce bardzo spokojne i ciche (przynajmniej podczas naszego pobytu – początek czerwca). Nieco dalej od plaży rosną „choinki” (dla mnie to każde drzewo iglaste), więc trzeba uważać na małe stópki żeby nie weszły w szyszkę, ale jednocześnie można tam znaleźć cień. Woda przy brzegu płytka, nadaje się do zabawy.
Obecnie w Józefowie funkcjonuje także drugi, znacznie większy zalew.
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

+ Zalety
Dość kameralnie
Piasek i woda płytka przy brzegu
Można zaparkować przy drodze, z której jest bardzo blisko do wody, ale jest znaczny spad, więc dziecko nie zwieje łatwo na drogę, zresztą ruch na niej jest prawie żaden.
- Wady
Brak zaplecza (sklepik, toalety itp.)
Wiek dziecka/i
2 lata
Data pobytu
czerwiec 2010
Ina

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.