Skomentuj relację

Ocena atrakcji
 
6.0
Chciałem polecić wszystkim rodzicom aktywnych dzieciaków park linowy w Krasnobrodzie. Co prawda są tam tylko dwie trasy (minus, ale intensywnie się rozbudowują) lecz trasa dla dzieciaków - ta niższa - jest rewelacyjna. Moje dziecko chodziło już wcześniej po parkach (ma siedem lat) lecz zawsze po trasach najniższych takich mniej więcej na wysokości 1-2 m. Tu sprawa jest inna. Trasa w Krasnobrodzie jest dość wysoka (ok 3-4 m?), ale sprzęt i przeszkody dopasowane są dla dzieciaków. A najciekawszą rzeczą jest to, że jest ona położona równolegle do grobli zalewu, więc my (rodzice) chodząc z aparatem i kamerą na wysokości trasy mieliśmy wrażenie, że można wręcz dziecku przepinać karabinczyki. Super sprawa. Obsługa jest miła (widać że się znają na robocie, bo widzieliśmy opuszczanie z trasy wysokiej) trasa ma trzy zjazdy (wiadomo, frajda dla dzieci największa) i co najważniejsze - synka nie mogliśmy wyciągnąć z tego parku. W czasie majówki byliśmy tam 3 razy. Była też jakaś grupa przed nami i dzieciaki nawet bez rodziców sobie świetnie radziły. Naprawdę polecam!
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

+ Zalety
Trasa dość wysoka, ale łatwa i sprzęt prosty w obsłudze dla dzieci
- Wady
Szkoda, że tylko jedna trasa dla dzieciaków:) Trasa wysoka z tego co widziałem to już wyzwanie nawet dla dorosłych..ale nie odważyłem się:)
Wiek dziecka/i
7 lat
Data pobytu
majówka 2014
Zdjęcie

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.