Skomentuj relację

Ocena atrakcji
 
4.0
Miejsce na krótki postój lub też spacer, ponieważ spod słynnego sanktuarium krasnobrodzkiego  prowadzi tu Aleja Najświętszej  Marii Panny z pomnikowymi drzewami. Odległość niecały 1 km, a po drodze kilka XIX-wiecznych kapliczek różańcowych, niestety idzie się wzdłuż jezdni, więc przyjemność średnia.
Kapliczka Na Wodzie posiada ciekawą historię związaną z Marysieńka Sobieską i uzdrawiającą wodą, warto więc zaopatrzyć się w butelkę by trochę jej nabrać. Źródło bije pod kapliczką stojącą na dosyć wysokich filarach. Można tam wejść po kamieniach lub po prostu na bosaka po wodzie. Jest ona bardzo zimna,  ale dzieci i tak mają sporą frajdę. Źródło tworzy ładne rozlewisko, jest drewniany  mostek oraz figura przedstawiająca objawienie z 1640 roku.  Turyści mogą spocząć na kilku (mało wygodnych) ławach.  Byliśmy tu dwa razy i jakby w innych miejscach - raz zastaliśmy tłumy ludzi a drugim razem kompletną  pustkę.
Kapliczka  znajduje się przy samej drodze. Jest tu mały parking, ale wystarczy kilka aut czy 2 autokary i miejsca nie ma, wtedy pozostaje pobocze.
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
4 lata
Data pobytu
czerwiec 2012
Zdjęcie
Zdjęcie
Kapliczka i strumyk

Komentarze

rezultatów: 2, wyświetlane 1 - 2
Sortowanie
Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.
Dodano: 23-02-2019
PODSTAWOWA WADA TO JEST TO, ŻE NA ŻADNEJ MAPIE NIE POKAZUJECIE DOKŁADNIE GDZIE OBIEKT SIĘ ZNAJDUJE.
PROSZĘ WZIĄĆ PRZYKŁAD Z TYCH CO NAPRAWDĘ CHCĄ PRZYCIĄGAĆ TURYSTÓW - jak oni wykonują opisy i mapy obiektów .
OPRACOWANIE nieprofesjonalne.
KA
Kuracjusz Andrzej
Dodano: 23-02-2019
W odpowiedzi na wcześniejszy komentarz

Dziwna sprawa, bo nasze mapy pokazują dokładne położenie obiektu, a gdyby tego było mało podane są także koordynaty GPS w 3 formatach, czego nie spotyka się na innych stronach, więc może coś Panu nie działa poprawnie albo pomylił Pan serwisy?
A
admin
rezultatów: 2, wyświetlane 1 - 2