Skomentuj relację

Ocena atrakcji 
 
4.0
Plażę odwiedziliśmy na początku czerwca. Towarzyszyło nam tylko kilka innych osób oraz spacerowicze. Jej stan pozostawiał wiele do życzenia, spodziewaliśmy się, że to z powodu przedsezonowego okresu, ale jak się później okazało plaża od lat przeżywa kryzys i na regularne sprzątnie czy strzeżone kąpielisko nie ma co liczyć. Mimo, że piasek jest bardzo przyjemny i na bardzo dużym obszarze, to śmieci pozostawione przez ludzi oraz naniesione przez wodę resztki roślin nie zachęcają do plażowania. Szkoda, bo jest tu spory potencjał. Okolica malownicza, woda nie za zimna i nie wyglądała na zanieczyszczoną, co ponoć bywa problemem. Przy ulicy jest kilka barów i restauracji, w tym jedna z tarasem widokowym przy zaporze. Z żadnego lokalu nie korzystaliśmy i nie wiem czy były czynne, ale nie wyglądały na opuszczone, więc chyba w sezonie działają.
Idąc plażą miniemy wypożyczalnię sprzętu wodnego, a dalej dotrzemy do małego molo, niestety poważnie nadwątlonego przez ząb czasu.
Podobno wszystko to czeka remont - oby nastąpił jak najszybciej i to całkiem fajne miejsce nie marnowało się. Wciąż można jednak z niego korzystać, nasze dzieci dobrze się tu bawiły, trzeba tylko sprawdzić czy w wodzie nie ma sinic.

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
1 i 9 lat
Data pobytu
czerwiec 2017
Plaża
Widok z plaży na tramę
Molo po  zachodzie słońca
SMARDZEWICE - Plaża na Zalewie Sulejowskim
Na drugim brzegu zalewu widać przystań
Zalew i plaża po zachodzie słońca

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.