Skomentuj relację

Ocena atrakcji 
 
5.0
"Groty Nagórzyckie" to niewielka, ale dobrze zagospodarowana atrakcja i jak na tereny historycznego Mazowsza unikatowa. Jest darmowy parking i punkt obsługi turystów ze sklepikiem oraz toaletami. A przed bramą dużo piasku dla maluchów, który się przydał, bo musieliśmy poczekać 20 minut na wstęp.
Trasa jest krótka, ale przewodnik mówi dużo i ciekawie, dlatego zwiedzanie nie trwa 10 minut lecz 30.
Idziemy po drewnianym pomoście, ograniczonym barierkami, co średnio mi się podobało, jedyny plus że nie trzeba pilnować maluchów, bo nie da się nigdzie zboczyć, ani uciec. W korytarzach i komorach można oglądać scenki z górnikami, hutnikami, zwierzętami. Punktowe podświetlenia nadają podziemiom uroku, widać ciekawe komory i wyrobiska. Ogólnie przyjemne miejsce, szczególnie podczas upałów (ze względu na panujący chłód).
Dodatkowo przewodnik przedstawia turystyczną ofertę regionu, więc jeśli ktoś planuje zwiedzić okolice Tomaszowa to proponuję zacząć od tych podziemi.

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
1 i 9 lat
Data pobytu
czerwiec 2017
Chodnik dla turystów
Wydrążone korytarze
Scenka z górnikiem i koniem
Jedna ze scenek w kopalni
Dawne oświetlenie
Widok z zewnątrz

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.