Skomentuj relację

Ocena atrakcji 
 
1.0
Ruina do obejrzenia tylko w digipaku z muzeum kolejki wąskotorowej. Za bilet trzeba zapłacić tyle co za Biskupin, za to dostaje się możliwość obejścia ruin tylko wokoło - czego w kasie się nie dowiesz, chyba, że się wie i zapyta. Daję 0,5 punktu za wygląd z zewnątrz i wspomnienie sprzed 5 lat, kiedy Ruina była w pełni udostępniona, wyeksponowana i zapraszająca do zwiedzania. Ogrodzona nędza na trzech kołach. Oczywiście mam na myśli politykę gminy a nie zamek. Wyjazd odradzam. Zaplecze i atrakcje dodatkowe wymierają. Może jeśli przestaną przyjeżdżać turyści, to ktoś w gminie zrozumie, że pieniądze się bierze "ZA COŚ".

Relacja - dodatkowe informacje

Data pobytu
21.07.2019
J

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.