Skomentuj relację

Kujawsko-pomorskie foetusfoetus 19585
Ocena atrakcji 
 
1.0
Park dinozaurów sam w sobie jest bardzo fajny ale cała reszta do koszmar. Na przykład sklepik z pamiątkami: wszystko bardzo drogie,maskotki dinozaurów,malutkie i zakurzone kosztują 40 zł. Kubki strasznie brudne i potłuczone,a kamienienie dekoracyjne do pomalowania,które kupilam córce były kilkakrotnie wcześniej otwierane i zaklejane,farbki przeterminowane,woreczki porozrywane i brakowało pędzelka. W łazienkach nie było papieru a do restauracji nie można było się dostać przez cały dzień, podobnie jak do kina.

Relacja - dodatkowe informacje

Data pobytu
sierpień 2016

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

rezultatów: 1, wyświetlane 1 - 1
Sortowanie
Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.
Dodano: 13-09-2018
Jeździmy z córką każdego roku. Od zawsze do kina sa zapisy na konkretna godzinę i było ma z tym nigdy żadnego problemu. Restauracje sa oblegane tak jak wszędzie w sezonie wakacyjnym- trzeba swoje odstać. W toaletach zawsze były dostępny papier i ręczniki papierowe, a syf zazwyczaj robili ludzie. Niestety...
X
Xena
rezultatów: 1, wyświetlane 1 - 1