Skomentuj relację

Ocena atrakcji 
 
6.0
Plaża odwiedzona przejazdem, zatrzymaliśmy się tu na parę godzin.  Skusiły nas tabliczki rozstawione przy głównych drogach. Dojazd prowadzi przez las i odludne tereny, ale po wjeździe do Przyjezierza krajobraz zmienia się i mamy pełną życia miejscowość z wieloma przydrożnymi barami, smażalniami  i cukierniami. Zza drzew przebija się lustro wody jeziora.  Samochody stoją wzdłuż drogi (chyba nie jest  to płatne), ale nie było wolnego miejsca. Stanęliśmy więc na płatnym parkingu przy polu biwakowym.
Obszar piaszczystej plaży jest ogromny. Strzeżona jest tylko jej część, ale w środku tygodnia nie było żadnego problemu z dobrym  miejscem przy brzegu. Chroniona strefa jest bardzo płytka, a  woda  ciepła i czysta - idealna dla dzieci. Jeszcze nigdzie nie widziałem tylu rybek pływających między ludźmi! 
Piasek w porządku, choć napotykaliśmy na śmieci.
Minusem  dla mnie było tylko słońce świecące znad jeziora w  twarz. Bezpośrednio przy plaży nie ma żadnej gastronomii - ale jak wspomniałem  przy drodze każdy znajdzie coś dla siebie. Jest za to plac zabaw, przebieralnie, toalety, pomost oraz rura do zjeżdżania, ale bezsensownie położona w oddali i chyba nieczynna.  Wypożyczalnia sprzętu posiada rowery wodne w kształcie samochodów, a że jezioro ma spore rozmiary to jest gdzie popływać.
Ogólnie bardzo fajne miejsce
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
7 lat
Data pobytu
sierpień 2015

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

rezultatów: 1, wyświetlane 1 - 1
Sortowanie
Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.
Dodano: 19-05-2016
To bylo fajne miejsce a takze plaza nad j. Wilczynskim kilka km dalej. Miejsce dla dzieci plytkie bo od kilku lat systematycznie ubywa wody, odkrywka kopalni z Konina spowodowala upust wody o kilka metrow, wszyscy odwiedzajacy te polaczone z soba jeziora licza na szybkie oddanie wody przez kopalnie.
K
kasia
rezultatów: 1, wyświetlane 1 - 1