Skomentuj relację

Plaża
Kujawsko-pomorskie
foetus
foetus
8775
Ocena atrakcji
 
5.5
Bardzo przyjemne kąpielisko, a dodatkowo jego położenie umożliwia zwiedzenie Mysiej Wieży i odpoczynek na plaży bez ruszania samochodu. Parking jest jednak trochę oddalony, więc trzeba kawałek podejść z klamotami plażowymi. Nie ma za to żadnych opłat ani za parking, ani za plażę. 
Piasku jest tu dużo i jest on czysty.  Woda ciepła (w krótkim okresie czasu odwiedziliśmy kilka kąpielisk w okolicy i w Kruszwicy była najcieplejsza).
Słońce nie męczy, bo świeci z boku, a po południu wysokie drzewa umożliwiały schowanie się w cieniu. Na miejscu jest plac zabaw, mała gastronomia (jeden mały bar), przebieralnie, a także boisko do siatki, wypożyczalnia sprzętu wodnego i mały pomost, więc nie brakuje niczego
Mankamentem było tylko zachowanie miejscowych plażowiczek i brak zakazu palenia na plaży. Tak się złożyło, że jedynymi osobami nie liczącymi się z ludźmi w około były matki z małymi dziećmi, które namiętnie paliły przy nich papierosy nad wodą - zadziwiająca głupota i brak kultury...
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
7 lat
Data pobytu
sierpień 2015
Plaża
Plac zabaw
Plaża i boisko do siatkówki
Gopło - widać drugą plażę (dziką)
Widok z pomostu
Strefa kąpieli

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.