Skomentuj relację

Kujawsko-pomorskie foetusfoetus 19585
Ocena atrakcji 
 
5.0
Fantastyczne miejsce zarówno dla dzieci jak i rodziców. Dużo śmiechu, dużo radości, baaardzo dużo atrakcji! W kinie sie wyśmialiśmy, a na niektórych atrakcjach na parku rozrywki aż zzielenieliśmy :-D

Co prawda pozostaje mały niesmak po sporej ilości urządzeń niedostępnych bądź dostępnych na przykład jedynie 2 łódek na wodzie, do tego brak dyrektora obiektu (jedyne, czego się dowiedziałam, to, ze "dziś go już nie będzie").
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
5 i 6 lat
Data pobytu
maj 2014

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.