Skomentuj relację

Zdjęcie
Kujawsko-pomorskie
foetus
foetus
8109
Ocena atrakcji
 
5.0
W stosunku do poprzedniej opinii, muszę powiedzieć że sytuacja po roku zmieniła się. Zamek ma dzierżawcę który zrobił na dziedzińcu wystawę samochodów zabytkowych. Teren i dziedziniec wysprzątane, na miejscu możliwość wypicia czegoś zimnego z lodówki czy kawy z expresu. Wstęp wprawdzie kosztuje 5 zł od osoby, ale dzieci poniżej 4 lat wchodzą bezpłatnie. Nadal można wejść na wieżyczki, nadal nie ma tam zabezpieczeń ale przynajmniej nie ma tam żadnych śmieci i szkła. Zbudowany prowizoryczny taras widokowy, można posiedzieć w wiklinowym fotelu i  popatrzeć na imponującą panoramę Torunia. Dla dzieci atrakcją są same samochody, niektóre naprawdę stare. Do każdego można się przymierzyć, zrobić sobie w nim zdjęcie itp. Dla mojego malucha największą atrakcją była przyczepa w której mieszka pan dozorca, ale mniejsza o to:)
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
4
Data pobytu
lipiec 2013

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.