Skomentuj relację

Kujawsko-pomorskie foetusfoetus 19585
Ocena atrakcji 
 
6.0
Polecam wszystkim JuraPark w Solcu Kujawskim. Zarówno zimą ( byłam teraz z dziećmi korzystając z ferii zimowych) jak i latem. W lato oczywiście dzieci maja więcej atrakcji. Kupując bilet w kasie można w jego ramach korzystać z muzeum, ścieżki, placu zabaw oraz parku rozrywki (moje dziecko nie chciało wracać do domu ;)) Atrakcji wystarczy na spędzenie tam całego dnia, jest miejsce, gdzie można kupić coś do jedzenia, lody , gofry, pamiątki. Na pewno będziemy tam jeździć. Inne parki tego typu, w których byliśmy ( Rogowo czy ten w Myślęcinku) nie umywają się do Solca. Szczerze polecamy:) 
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
4 lata
Data pobytu
styczeń 2013

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.