Skomentuj relację

Dolnośląskie szuwartynaszuwartyna 9449
Ocena atrakcji 
 
6.0
Zoo w fantastycznie malowniczym plenerze! Na wakacje z dzieckiem idealna rozrywka! Dojazd łatwy, dobre oznakowania. Bezpłatny parking (nawet kilka miejsc w cieniu - nam się udało:)). Cena biletu ok (nasz 3-latek wszedł za darmo).
Sam obiekt zostawił nam lepsze wrażenia niż zoo we Wrocławiu, szerokie ścieżki do spacerowania - coś jak spacer w wielkim parku, tylko dodatkowo oglądamy zebry, surykatki, tygrysa, małpy i wiele innych, zachwycających dziecko zwierząt. I wszystko na tle gór i lasów.
Jest plac zabaw, sklepik i pełno ławek.
Jedna ścieżka prowadziła do prawdziwego, starego lasu świerkowego - a tam sowy, sarny i ryś, i ławeczka, żeby usiąść i posłuchać ptaków...
Zwierzęta blisko, zadbane i wyglądające na szczęśliwe.
I my też byliśmy szczęśliwi po odwiedzinach w zoo Łączna:)
Szczerze polecam, nie będzie rozczarowania..

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
3
Data pobytu
lipiec 2018
M

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.