Skomentuj relację

Ocena atrakcji 
 
6.0
Skalne Baszty to chyba najlepsze miejsce na poznanie Gór Stołowych dla osób z małymi dziećmi jak i tych którzy nie chcą się zmęczyć. Od parkingu idzie się niecałe 10 minut, po lekko pofałdowanym terenie. Mamy tu wszystko co zachwyca w Górach Stołowych - niesamowite formy skalne i  rozległy punkt widokowy. Sami byliśmy zaskoczeni jak nasz 3-latek podniecał się tymi skałami. Jest ich tu kilkadziesiąt zarówno samotnych jak i w grupach. Kierując się w lewo dojdziemy do urwiska, gdzie z kilku skał można podziwiać okolicę.
Baszty to lokalna nazwa, więc na zwykłej mapie nie da się ich znaleźć. Znajdują się przy drodze z Radkowa do Karłowa. Mijamy pierwszy parking po prawej i po ok. 2 km zatrzymujemy się na drugim parkingu, po lewej stronie drogi. Jest tam drogowskaz.
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

+ Zalety
Góry Stołowe w pełnej krasie
Położenie bardzo blisko parkingu
- Wady
Bardzo mały parking, przy większej grupie odwiedzających nie ma gdzie zostawić auta
Wiek dziecka(i)
3 lata
Data pobytu
sierpień 2011
Zmierzch w Górach Stołowych
Jedna z baszt
Mamo, ale fajna skała!
Skała przy urwisku

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.