Skomentuj relację

Ocena atrakcji
 
4.5
Ciekawa atrakcja dodatkowa do klasztoru w Krzeszowie. Niby to tylko kilka kamieni w polu, ale gdy oczami wyobraźni  zobaczymy obradujących tu 600 lat temu sędziów i skazańców oczekujących na wyrok,  miejsce nabierze zupełnie innego wymiaru. 
Dobrze, że zostało ogrodzone i posiada tablicę informacyjną, choć można to było zrobić deskami pomalowanymi na mniej krzykliwy kolor, a na tablicy zamieścić rysunek przedstawiający posiedzenie takiego sądu.  
Podczas naszej wizyty znak kierujący na stół był przekręcony i musieliśmy się dowiadywać o drogę. Na skrzyżowaniu w centrum  wsi należy skręcić pod górę w lewo (jadąc z Krzeszowa). Po kilkuset metrach znów w lewo. Wspomniany płot jest z daleka widoczny (posiada 2 obwody).   
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
8 lat
Data pobytu
kwiecień 2016
KOCHANÓW - Średniowieczny stół sędziowski
KOCHANÓW - Średniowieczny stół sędziowski

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.