Skomentuj relację

Ocena atrakcji
 
5.0
Miejsce warte odwiedzenia, ale nie ze względu na muzeum, lecz z powodu połączonego z nim sklepu.   Odwiedziliśmy chyba wszystkie punkty sprzedaży minerałów od Złotego Stoku po Kletno (jest ich całkiem sporo), ale  zakupów dokonaliśmy właśnie w Stroniu. Wybór był tu największy, a ceny najkorzystniejsze. Obsługa  miła i fachowo doradza.  Każdy z rodziny znalazł tu coś dla siebie: od biżuterii ze skamieliną,  przez piękny okaz agatu po tanie, ale ciekawe kamyczki dla syna.
W sumie całość zajmuje 2 czy 3 pomieszczenia. Muzeum to  niewielka kolekcja kamieni i wyrabianych z nich  naszyjników czy szachów, ale jakiegoś specjalnego wrażenia nie robi (wcześniej w Kletnie oglądaliśmy znacznie bogatsze zbiory), jest po prostu dodatkiem do świetnie funkcjonującego  sklepu.
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
7 lat
Data pobytu
lipiec 2015

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.