Skomentuj relację

Ocena atrakcji
 
5.0
Wodospad znacznie różni się od innych w polskich Sudetach, przynajmniej z punktu widzenia oglądającego turysty. Położony jest tuż przy drodze z płatnym parkingiem  w centrum Międzygórza, za restauracją i kramikami z pamiątkami. Otacza go sieć dróżek z pomostem i metalowymi barierkami. Jest trochę kamiennych stopni i małej wspinaczki. Można stanąć nad samą kaskadą, jak i oglądać ją z różnych punktów, ale zawsze z góry (choć widzieliśmy człowieka na samym dole, ale chyba nie dostał się tam oficjalnym szlakiem). Widok czasami przysłania roślinność. 
Najlepsze miejsce znajduje się naprzeciw wodospadu - dojdziemy tam idąc za szlakiem w górę i skręcając po chwili w lewo. Jest tam duża skała, na której można usiąść i podziwiać wodospad. Jest oczywiście na co patrzeć. Kaskada jest wysoka, a żółty mostek nad nią dodaje uroku, ale jednak ten sposób oglądania, ze sporej odległości, sprawił że byliśmy trochę rozczarowani.  
Z 4 naszych największych sudeckich wodospadów ten uważam za najmniej atrakcyjny. 
Wydaje mi się, że zdecydowanie lepszą porą roku na jego zwiedzanie jest jesień niż lato.
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
7 lat
Data pobytu
sierpień 2015
Zdjęcie
Zbliżenie na wodospad
Mostek nad wodospadem
Widok ze skały
Widok z mostu

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.