Skomentuj relację

Dolnośląskie foetusfoetus 4148
Ocena atrakcji 
 
5.0
Bardzo ładne miejsce, nie tak znane jak pobliski wodospad, dlatego oprócz nas nie było tu nikogo. Fajne widoki na dolinę urokliwej rzeczki z pasmami górskimi w tle. 
Kamienna tama robi wrażenie. Wygląda na nieproporcjonalnie dużą w porównaniu do  niewielkiego górskiego strumyka, ale  może on bardzo szybko przybrać, dlatego po jednej stronie widzimy teren przygotowany na zalanie wodą i  utworzenie  sporego zbiornika.  
Warto tu wpaść, nawet gdy mamy mało czasu, bo zwiedzanie, czyli spacer po wąskiej koronie zapory, trwa tylko kilka minut, z dojściem w sumie ze 20 minut.  
Zapora znajduje się ok. 1 km przed centrum miasteczka. Tabliczkę przy drodze  ustawiono tak, że napis było widać tylko z 1 strony. Najlepszym punktem orientacyjnym jest cmentarz i jego parking. Zejście do zapory znajduje się kawałek dalej (oddalając się od Międzygórza), przy rozwidleniu dróg.  Da się dojechać wózkiem, który można zostawić przed wejściem na zaporę.
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
7 lat
Data pobytu
sierpień 2015
Góry w tle
Widok na suchy zbiornik
Korona zapory
Widok za zaporą

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.