Skomentuj relację

Ocena atrakcji 
 
5.0
Do Chybotka doszliśmy z parkingu spod Wlastimilówki - domu W. Hofmana przy ul. Matejki 23. Niebieskim szklakiem do Złotego Widoku, potem Grób Karkonosza i Chybotek - bardzo fajna, łatwa trasa. Skała wygląda dość niezwykle, a możliwość rozkołysania  jest superowa. Weszliśmy z synem na górę i skakaliśmy po dwóch stronach. Z tym, że kołysanie widziała żona z dołu, bo my raczej tego nie odczuwaliśmy. Na górze, w skale są zagłębienia wypełnione wodą i jak powiedział przybyły po nas przewodnik z grupą "to oczy Ducha Gór wypełnione łzami". Okazało się też, że rozkołysać Chybotka  może nawet jedna osoba, przeskakując  szybko z jednego krańca na drugi. Da się to również  zrobić z dołu pchając do góry  wystająca część. Podobno to już ostatnia chybotliwa skała w Karkonoszach, bo inne zatraciły  tę właściwość, więc warto się tu wybrać.
Z Chybotka niebieski szlak zaprowadził nas dalej do Chaty Izerskiej (ok 20 min) - pensjonatu i restauracji z regionalnym menu, którą mogę polecić. Obiekt posiada  własny plac zabaw  i taras z  kotem bardzo chętnym do  zabawy z naszym synem, więc spędziliśmy tu przyjemnie trochę czasu. Wrócić można idąc przez pola, a potem ścieżką wzdłuż lasu - okazuje się, że zarówno do Chybotka jak i na parking da się znacznie  skrócić dystans.
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
6 lat
Data pobytu
październik 2014
Plac zabaw przy Chacie Izerskiej

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.