Skomentuj relację

Ocena atrakcji 
 
6.0
Przyjechaliśmy na drugi spektakl specjalny w roku, być może stąd tak wielkie tłumy oglądających - cały teren dookoła fontanny był pełen ludzi. Wiedząc o problemach z zaparkowaniem w tym rejonie auta, pojawiliśmy z pewnym zapasem czasowym, dzięki czemu zajęliśmy  dobre  miejsce na wzniesieniu i nawet syn miał dobrą widoczność. Początkowo chcieliśmy wykupić płatne miejsce na tarasie Hali, ale zobaczyliśmy że  taras jest chroniony barierką bez prześwitów,  która raczej uniemożliwiałby wygodną obserwację małemu dziecku. 
Na początek zaprezentowano kilkuminutową  propagandówkę na część Unii Europejskiej i to już było niesamowite.  Jednak pokaz główny "Cztery żywioły" dosłownie wgniata w ziemię! Wykonanie jest perfekcyjne, idealne zgranie światła, muzyki i "tańczącej" wody,  czasem wzbogacone o projekcje. Znakomity dobór utworów  od klasyki do nowoczesnej elektroniki. 
Będąc we Wrocławiu nie można pominąć tej atrakcji. Niby to tylko 20 minut, a potem wyjazd w wielkim korku, ale wrażenia niezapomniane. Dzieciak chłonął wszystko z otwartymi ustami!
Jako część dużego parku, miejsce to jest bardzo urokliwe, a sam staw otoczony słynną pergolą wrocławską, warto tu więc przyjechać także w dzień, np. przy okazji wizyty w ogrodzie japońskim czy zoo, które położone są tuż  obok.
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
6 lat
Data pobytu
maj 2014
Fontanna wieczorem
Pokaz z projekcją

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.