Skomentuj relację

Dolnośląskie szuwartynaszuwartyna 9419
Ocena atrakcji 

6.0
Witam, w zeszłym tygodniu miałam okazję odwiedzić z dzieckiem Chełmsko Śląskie, a przy okazji Mini Zoo w Łącznej, obok Mieroszowa. Znajdują się tu m.in. daniele, muflony, jelenie, dziki, lamy, małpy, kangury, jeżozwierze, lemury oraz surykatki. Moje dziecko zakochało się w strusiach i uwaga....lwie!
Bilety nie są drogie - dzieci do 3 roku życia wchodzą za darmo, dorośli - zdaje się za 7 pln. Obiekt pięknie położony, duży obszar, dzieciaki mają gdzie biegać. 
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
2,5
Data pobytu
kwiecien 2014

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

rezultatów: 5, wyświetlane 1 - 5
Sortowanie
Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.
Dodano: 27-08-2014
Bilet normalny: 12 zł
Bilet ulgowy: 7 zł (dzieci do 12-tego roku życia)

Pies : 10 zł
Dzieci poniżej 3 lat - WSTĘP WOLNY!

PAKIETY RODZINNE

2 dorosłych + 1 dziecko - 27 zł

2 dorosłych + 2 dzieci - 32 zł
H
hrhnt
Dodano: 09-10-2015
Byłam nie raz wycieczkowo z dziecmi i jestem zadowolona jesto super miejsce a dzieci sa zachwycone to juz tradycja ze odwiedzamy to miejsce co rok...
E
Ewa
Dodano: 12-06-2018
W odpowiedzi na wcześniejszy komentarz

WITAM JAK DOJECHAĆ DO ZOO W Łącznej koło mieroszowa jestem z wałbrzycha bez samochodu jestem i nie byłam nigdy w zoo w mieroszowie proszę o odpowiedz
A
Ania
Dodano: 27-07-2018

Obawiam się, że bez auta to zostaje opcja busem do Mieroszowa i 10-15 min na nogach do Lacznej, nie ma dużego ruchu. Albo taxi, ale nie wiem ile by kosztował kurs.. Tam jest super, szczególnie dla dzieci, więc warto:)
M
me
Dodano: 27-07-2018

Najlepiej zaprosić znajomych z autem:)
A
aj
rezultatów: 5, wyświetlane 1 - 5