Skomentuj relację

Ocena atrakcji
 
4.0
Aquapark Wodny Świat funkcjonuje  obok  parku zdrojowego. Jego zaletą jest na pewno wielki darmowy parking, gdzie każdy turysta może spokojnie  się zatrzymać. Po wejściu do środka pierwszą myślą wielu osób jest zapewne: "dobra, to jest basen, a gdzie  aquapark?". Cóż, nazwa jest zdecydowanie na wyrost, jednak zyskał on po dokładnym zapoznaniu się z obiektem, głównie dlatego że nasz maluch czuł się tu wybornie. Przede wszystkim pomyślano o detalach, np. brodzik posiada fajną zjeżdżalnię, basen średni ma non-stop włączony prąd i bicze wodne. 
Wielka zjeżdżalnia jest całkiem fajna, choć zakończenie rynną z 20 centymetrami wody to jakieś nieporozumienie. Nie wiem jak takie rozwiązanie uzyskało homologację, bo jest dosyć niebezpieczne. Kolejny mały minus to niedziałający licznik czasu zjazdu, ale samo posiadanie go cieszy, bo jeśli naprawią zabawa będzie znacznie lepsza.
Tłoku na basenie pod koniec wakacji nie było w ogóle, jednak nawet kilku starszych kuracjuszy potrafi skutecznie zablokować na długi  czas dostęp do wszelkich biczy wodnych czy gejzerów.
Wstęp do "aquaparku" nie jest tani jak na atrakcje, które oferuje, ale krytych kąpielisk w okolicy chyba nie ma, więc zawsze to jakaś rozrywka dla małych i dużych. 
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

+ Zalety
mało ludzi
fajna zjeżdżalnia z licznikiem
w brodziku ze zjeżdżalnią można się nieźle bawić z dzieckiem
- Wady
nie jest to aquapark
mało atrakcji
licznik przy zjeżdżalni zepsuty
Wiek dziecka/i
3 lata
Data pobytu
sierpień 2011
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
KUDOWA ZDRÓJ - Aquapark Wodny Świat

Komentarze

rezultatów: 1, wyświetlane 1 - 1
Sortowanie
Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.
Dodano: 09-09-2018
Mało ludzi. Mało atrakcji. Cena nie jest adekwatna do oferty obiektu.
E
Ewa
rezultatów: 1, wyświetlane 1 - 1