Skomentuj relację

Ocena atrakcji
 
1.0
DZIEŃ DOBRY,
Po spędzeniu sylwestra w Kudowie, niestety nie mogę polecić tej miejscowości. Miejscowość szara, z mizernym zapleczem gastronomicznym i w razie potrzeby - zdrowotnym. Odmówiono mi wizyty u lekarza, a w rejestracji powiedziano, że tylko w wypadku zagrożenia życia, i to właśnie ta pani decydowała o moim stanie zdrowia.
Kawiarnia Sissi w zdroju - to co państwo widzicie w karcie menu, to co zamówicie a to co zostanie podane, jest zupełnie inne. W wypadku reklamacji, ja zostałem obrażony przez młodego kelnera, dnia 30/12/2012 jeśli pamiętam około godziny 11, a po mojej reklamacji u pana w kontuarze, możecie państwo usłyszeć nieco więcej na wasz temat. Niestety nie są to rzeczy miłe, i aby cokolwiek reklamować musicie  posiadać dużo siły fizycznej i donośny głos.
Poza tym zamieszcza się informacje nieprawdziwe odnośnie spektakli, zapowiadany występ chórów z Czech i Kudowy nie odbył się,  dlaczego? Nikt nie wie, i nikt nie powiedział. Drzwi teatru  zdrojowego były szczelnie zamknięte, wszak zima, a karteczki informacyjnej brak.
Baza noclegowa - zatrzymaliśmy się w ośrodku "Paria" - tam natomiast warto być, spokojnie, miło, i o ile nie podzielałbym opinii o super bogatym śniadaniu, to muszę przyznać, że brakowało bardzo niewiele, i tylko kaprys sprawia, że na przykład brak kawy normalnej - do dyspozycji tylko rozpuszczalna.
Nie lubię również kiedy muszę płacić za pobyt w dniu przybycia, ale myślę że ten niemiły brak zaufania wynika z turystów mniej może solidnych, albo zapominalskich...

Moim zdaniem, jeśli pobyt w Kotlinie Kłodzkiej, to z pewnością Polanica. Kudowy będę unikał.

pozdrawiam
janusz mirosław

Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

+ Zalety
- ośrodek Paria
- Wady
- wygląd miasta
- obsługa w gastronomii
- opieka zdrowotna w nagłym przypadku
- gastronomia generalnie
- informacja turystyczna
Data pobytu
27/12/2012 do 02/01/2013

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.