Skomentuj relację

Ocena atrakcji 
 
4.0
Kaplica Czaszek to niecodzienna i  makabryczna atrakcja, która raczej nie jest przeznaczona dla dzieci (nasze akurat zasnęło). Ta intrygująca budowla powstała w XVIII wieku i wyłożona jest w całości ludzkimi szczątkami ofiar wojen i epidemii. Można tu zobaczyć 3 tysiące czaszek i kości, nawet na suficie. Tylko podłoga jest normalna, ale pod nią kryje się jeszcze więcej kości. Miejsce zwiedza się w grupie, przez kilka minut, nie wolno robić zdjęć. W sezonie trzeba przygotować się na tłumy turystów i kolejki zarówno do kasy jak i kaplicy.  Wstęp 4 zł, ulgowy 2 zł.
Przy okazji wizyty w Kaplica Czaszek warto zwrócić uwagę na kościelną dzwonnicę  o charakterze obronnym z 1603 roku.
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
3 lata
Data pobytu
sierpień 2011
Kaplica Czaszek
Obronna dzwonnica z pocz. XVII wieku

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.