Skomentuj relację

Zdjęcie
Dolnośląskie
Ina
Ina
10048
Ocena atrakcji
 
4.0
Nie mam najlepszych wspomnień z tego miejsca. To znaczy nie żeby jakieś było szpetne czy nieciekawe, wręcz przeciwnie – resztki warowni, choć  ledwo widoczne, są malowniczo położone wśród skał, wszystko wygląda w zasadzie jak uroczysko, dokoła las, odludzie.  Jest fajny taras widokowy, z którego rozciąga się podobno piękny widok, ale my zobaczyliśmy tylko czubki drzew pod nami, bo terenem zawładnęła mgła. W ogóle było zimno, deszczyk zaczął mżyć, dziecko wymordowane wspinaczką (ale bądźmy szczerzy, to nie Mount Everest, mimo że jest stromo to w 15 minut i jesteśmy na szczycie, nawet z maruderem). Chciałam wracać już do samochodu, a mąż robił jeszcze zdjęcia, więc miał nas dogonić. I idę, i idę, dziecko nie idzie więc niosę, więc ono usypia mi na rękach, ja bliska omdlenia bo to prawie 20 kg, samochodu  nie widać, bo już prawie nic nie widać  w tej mgle - atmosfera jak z horroru. Klnę na męża, że co on tam tyle robi, a zasięgu gsm nie ma... Na szczęście znalazł nas, bo nie wiem gdzie bym doszła. Jak zwykle drogę pomyliłam. Podobno nawet ślepiec nie zgubiłby drogi, ale mnie się udało! Kolejny sukces!
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

+ Zalety
Odludzie
Urokliwe miejsce z tarasem widokowym
- Wady
Trzeba się trochę powspinać, z małym dzieckiem może być trudno
Można zgubić drogę!
Wiek dziecka/i
3 lata
Data pobytu
sierpień 2011
Zdjęcie
Droga do fortu
Pojawia się mgła
Widok z tarasu - mgła zasłania wszystko
Brama fortu
Ina

Komentarze

rezultatów: 1, wyświetlane 1 - 1
Sortowanie
Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.
Dodano: 07-11-2018
Witam. W górach należy się liczyć z różnymi sytuacjami pogodowymi, deszcz mgły, śliskość, stromizny więc nie można idealizować tego co chcielibyśmy łatwo osiągnąć pięknych widoków. Takie są klimaty gór. Niosąc dziecko na rękach sytuacja staje się uciążliwa i niebezpieczna. Sam przeżywałem nagłe zmiany pogody w górach, byłem na to przygotowany.Nawet pobłądziłem, ale trafiłem na inny szlak-trzymałem się jego i bezpiecznie chociaż długo dotarłem do miejsca skąd wyruszyłem. Zawsze byłem zadowolony z górskich wędrówek. Piękne miejsca piękne widoki to nagroda za trudy wędrówek. Pozdrawiam. Jerzy :-)
W
wedkarz121
rezultatów: 1, wyświetlane 1 - 1